Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Cengiz AKBAŞla Spora Dair
Cengiz AKBAŞla Spora Dair

AVLUBURUN SPOR GERÇEĞİ

13 Eylül 2017 Çarşamba Saat 15:30

Kartepe Turnuvasına bu yıl ilk defa katılan Avluburun Spor, köy takımı bu turnuvada centilmence yaptıkları mücadelelerde köy gençliğinin Spor a önemini tüm Kartepeli spor severlere göstermiş oldular.


Avluburun Spor un bu turnuvaya başların da takım kaptanı Tolga Ay nezaretin de hazırlanarak turnuvada çeyrek final oynayıp yarı final şansını penaltılar sonucu Eşme Spor’a kaybederek turnuvaya veda etmiş oldular.


Bu turnuva Avluburun Spor’a futbolda gençliğe verilen önemin başarılarla devam edeceğini gelecek yıllarda Kartepe Futbol turnuvasına başların da Tolga Ay olmak üzere renk katmalarına ve sonun da final oynayacaklarına Kartepe li spor severlere göstermiş oldular.


Avluburun Spor un gelecekteki hedefinin federe bir kulüp olup amatör kümede boy göstermelerini canı gönülden istiyorum. Tolga Ay ve ekibinin bunu da başaracaklarına tüm Kartepeli spor severler turnuvada gösterdikleri mücadelelerinden dolayı inanmaktadırlar.


Bu azim ve sportmence mücadele onları başarıya ulaştıracaktır. Diğer yıllarda kendilerini Kartepe turnuvasın da ve akabinde amatör bir kulüp olarak liglerde görmek istiyorum. Başarı Çalışınca Oluyor.


Tolga Ay ve ekibin den futbol severlere yep yeni bir gençliği spor severlere sunmalarını bekliyorum.

 

avluburun spor kartepe ile ilgili görsel sonucu

 


Bu yazı toplam (203) defa okunmuştur

YORUM EKLE Makale Yorumları ( 0 Adet)

Bu Makaleye Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?